Експертна рада роботодавців зі спеціальності 144 «Теплоенергетика»
Експертна рада роботодавців зі спеціальності 144 «Теплоенергетика» (освітня програма «Енергетичний менеджмент») діє на підставі наказу ректора Сумського державного університету №0967-І від 22.10.2021 р.
Метою створення експертної ради роботодавців зі спеціальності 144 «Теплоенергетика» є забезпечення якості професійної підготовки фахівців на основі комплексного співробітництва випускових кафедр Сумського державного університету із зацікавленими підприємствами і організаціями – провідними роботодавцями, шляхом об’єднання інтелектуального потенціалу, матеріальних і корпоративних ресурсів партнерів, розвитку системи внутрішнього забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти в університеті та виконання вимог Закону України «Про вищу освіту».
До складу Експертної ради роботодавців зі спеціальності 144 «Теплоенергетика» відповідно до наказу ректора Сумського державного університету №0967-І від 22.10.2021 р. входять:
- Карпук Сергій Борисович, головний енергетик ремонтно-експлуатаційної служби ПАТ «Сумський завод «Насосенергомаш».
- Смертяк Сергій Юрійович, головний інженер ТОВ «Сумитеплоенерго».
- Новіцький Павло Леонідович, голова наглядової ради ПАТ «Сумбуд».
- Кошлач Роман Володимирович, директор ТОВ «КБ-ЕКОПРОЕКТ».
- Тисівський Йосип Васильович, головний інженер КП "Міськводоканал" Сумської міської ради.
- Кобичев Олександр В'ячеславович, директор з виробництва ТОВ "Сумська насосна техніка".
Підсумкова атестація проводиться екзаменаційною комісією, у складі, що затверджений Наказом № 0127-I від 07.02. 2020 р.
Склад екзаменаційної комісії:
Голова комісії: Карпук Сергій Борисович – головний енергетик АС «Сумський завод «Насоенергомаш».
Заступник голови: Гусак Олександр Григорович – декан факультету ТеСЕТ, професор кафедри Прикладної гідроаеромеханіки, кандидат технічних наук, професор.
Секретар: Антоненко Сергій Сергійович – доцент кафедри Прикладної гідроаеромеханіки, доктор філософії (кандидат технічних наук), доцент.
Члени комісії:
Новицький Павло Леонідович – голова наглядової ради ПАТ «Сумбуд».
Мартиненко Світлана Олексіївна – заступник начальника управління – начальник відділу екології, енергозбереження та розрахунків за енергоносії Департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради.
Сотник Микола Іванович – доцент кафедри Прикладної гідроаеромеханіки, доктор технічних наук, завідувач кафедри Прикладної гідроаеромеханіки.
Хованський Сергій Олександрович – доцент кафедри Прикладної гідроаеромеханіки, доктор філософії (кандидат технічних наук), доцент.
Васькін Роман Анатолійович – доцент кафедри прикладної екології, доктор філософії (кандидат технічних наук), доцент.
До захисту допускаються студенти, які виконали кваліфікаційну роботу, про що свідчить позитивний відгук керівника роботи, та підписи студента-виконавця роботи (здобувача), керівника роботи, завідувача кафедри Прикладної гідроаеромеханіки та консультантів за окремими розділами роботи (охорона праці, економіка, технологічний розділ, тощо) на титульному аркуші роботи.
До кваліфікаційної роботи також додається рецензія від представника професорсько-викладацького складу (у випадку захисту кваліфікаційної роботи бакалавра), або від кваліфікованого спеціаліста одного з підприємств галузі гідравлічних машин (у випадку захисту кваліфікаційної роботи магістра).
Кваліфікаційні роботи бакалавра або магістра оформлюються відповідно до вимог ДСТУ 3008-2015 «Інформація та документація. Звіти у сфері науки і техніки. Структура і правила оформлення».
Для запобігання присутності плагіату, кваліфікаційні роботи бакалавра або магістра проходять перевірку на виявлення текстових запозичень з використанням програмного забезпечення Strike Plagiarism, яке рекомендоване Міністерством освіти і науки України. Система дозволяє виявляти академічні запозичення, фабрикації і фальсифікації тексту включно із заміною літер українського алфавіту літерами англійського, грецького, французького та алфавітів інших мов, схожими числами, символами, тощо. Для перевірки кваліфікаційної роботи на наявність академічних запозичень студенту необхідно не пізніше, ніж за тиждень до захисту, надіслати роботу за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. За результатами перевірки складається протокол і надаються висновки щодо наявності та ступеня запозиченості роботи, а також приймається рішення щодо допуску здобувача до захисту кваліфікаційної роботи.
Кваліфікаційні роботи бакалавра або магістра оформлюються наступним чином. Оформлена належним чином робота зшивається твердою або гнучкою обкладинкою у такій послідовності: титульний аркуш, бланк завдання, реферат, зміст, текст роботи з висновками, список використаних літературних джерел, додатки (за наявності). Окремо не підшиваються до роботи креслення з підписами студента-виконавця, керівника роботи, а також спеціаліста з нормоконтролю, виконані у форматі А1.
На захист кваліфікаційної роботи бакалавра або магістра здобувач повинен з’явитися у наперед визначений час без запізнень і мати при собі наступні матеріали:
- Друкований варіант кваліфікаційної роботи (з наявними необхідними підписами);
- Відгук керівника і рецензента (до роботи не підшиваються);
- Електронний варіант презентації на з’ємному носії інформації (USB флеш-накопичувач);
- Друкований варіант презентації у кількості не менше 3 шт.;
- Залікову книжку.
Студенти, які не виконали усі необхідні вимоги щодо захисту кваліфікаційної роботи бакалавра або магістра, а також студенти, у роботах яких виявлені академічні запозичення не підтверджені літературними посиланнями в тексті роботи, до захисту не допускаються.
Захист кваліфікаційної роботи бакалавра або магістра передбачає виступ із презентацією, а в окремих випадках без неї (7–10 хв.), відповіді на запитання членів комісії. У разі достатнього рівня знань та якості виконання кваліфікаційної роботи бакалавра або магістра екзаменаційна комісія виносить позитивний висновок щодо присудження здобувачу відповідно академічного ступеня бакалавра або магістра.
Новини
До уваги студентів та аспірантів кафедри ПГМ!
У вівторок 10.01.2023 року об 11:40 відбудеться відкрита онлайн-зустріч Спеціаліста з конструювання, тестування, аналізу насосних агрегатів та зворотного інжинірингу - 3D сканування компанії Pompax (Польща) Молошним Олександром Миколайовичем зі студентами та аспірантами кафедри.
Детальніше...До уваги студентів та аспірантів кафедри ПГМ!
У вівторок 03.01.2023 року об 11:40 відбудеться відкрита онлайн-зустріч директора інженерно-маркетингового центру АТ "Сумський завод "Насосенергомаш" Кобизського Дениса Сергійовича зі студентами та аспірантами кафедри.
Детальніше...22 грудня 2022 р. відбулася відкрита лекція по дисципліні «Енергетичний аудит» для студентів 4 курсу гр. ЕМ-91 факультету ТеСЕТ, які навчаються за освітньою програмою «Енергетичний менеджмент». Лекцію провів колишній випускник цієї спеціальності, а нині провідний інженер ТОВ «Сумитеплоенерго» пан Сергій МОШНА.
Детальніше...Гей, абітурієнте! А чи знаєш про кар'єрні можливості, які відкриває тобі кафедра Прикладної гідроаеромеханіки факультету ТеСЕТ СумДУ? 😎
Детальніше...
15-16 грудня 2022 року відбудеться ХХІІІ Міжнародна науково-технічна конференція під егідою АС ПГП "Промислова гідравліка і пневматика", у якій Сумський державний університет виступить в якості співорганізатора. Запрошуємо до участі всіх бажаючих. Програма заходу додається.
Детальніше...Запрошуємо всіх бажаючих на відкриту зустріч із експертами НАЗЯВО щодо акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми "Енергетичний менеджмент", що відбудеться 05.10.2022 р. о 17-00.
Детальніше...29 вересня 2022 року в рамках заходів до Днів Сталої енергії відбувся майстер клас «SAVE ENERGY!», який проходив на базі Сумського державного університету.
Детальніше...